מי אני?

גדלתי לתוך בית של אמנות ויצירה. אימי ז”ל היתה אמנית ומורה לאמנות ואני כילדה וכמתבגרת הייתי יושבת איתה בלילות, עוזרת בכל משימת אמנות שנתנה לי.
בגיל 21 התקבלתי ללימודים בשנקר. באותה השנה אמי הלכה לעולמה, מה ששינה עבורי את המסלול מבחינת לימודים שלא התחלתי כמתוכנן.
בעשר השנים הבאות לקחתי על עצמי את התפקיד היצירתי של הפקת כנסים רפואיים, עבודה שבדיעבד לימדה אותי הרבה ממה שאפשר לי להקים את העסק העצמאי שלי – מבנייה וניהול של תקציב, דרך עבודה עם ספקים ועד לעיצוב אירועים.

איך הגעתי עד הלום?

אחרי שנולדה בתי הראשונה, שקד, הכנתי לעצמי להנאתי כמה תכשיטים במהלך חופשת הלידה שלי. עונדת את התכשיטים שהכנתי, טיילתי ברחובות העיר עם העגלה ולהפתעתי לא הפסיקו לשאול אותי איפה קניתי את התכשיטים היפים שעליי.

התחלתי לקבל הזמנות לתכשיטים שהפכו מהר מאוד להזמנות גדולות. כך העסק נולד והוא התפתח וגדל בעקביות ובהדרגה: פה יריד, שם תצוגה, עוד חנות בה מכרתי את התכשיטים ועוד לקוחות חדשים.

בשלב מסוים הבנתי שאני יכולה לעזוב את מקום העבודה שלי ובעזרת תמיכתו המדהימה של בעלי, רן, הקדשתי את כל זמני ופועלי לתכשיטים שייצרתי ומכרתי במקומות השונים.
לאחר כמה שנים והתבססות נוספת של העסק, רן הפציר בי שהגיעה השעה לפתוח מקום שלי. כך נולד הסניף הראשון במודיעין. שנה לאחר מכן, פתחנו את הסניף השני, במלחה.
בקרוב מאוד אנחנו פותחים באתר חנות אינטרנטית בנוסף לסניפים הפיזיים.

התכשיטים

התכשיטים שאנחנו מייצרים נולדו והתחילו מהקו העיצובי האישי שלי והמשיכו והתפתחו למגוון קווים וסגנונות. לכן נשים עם טעם אישי שונה מוצאות כולן את עצמן בקולקציית התכשיטים הקיימת. ישנה הקפדה לא מתפשרת על איכות ייצור וגימור של התכשיטים ברמה גבוהה ביותר. רוב החומרים מהם עשויים התכשיטים הם אלמנטים וחיתוכים בציפוי זהב או כסף 24 קראט, בגימור מט. כמו כן, נעשה שימוש רב בחוטי משי, קריסטלים וסברובסקי. הסטודיו במודיעין הוא לב הייצור, כאשר חלק מההרכבות והייצור נעשים בסניפים השונים. כל העובדים שלנו מוכשרים ומוסמכים לייצר ולבצע התאמות בתכשיטים ככל שנדרש. בנוסף, תכשיטים מסוימים מיוצרים במיוחד בהתאם להזמנות אישיות מחוץ לקולקציה. התכשיטים שלנו מגיעים עם אחריות לכל החיים (ובכך אנחנו מתכוונים – לכל החיים!) ותמיד משתדלים שהשירות שלנו יהיה הרבה מעבר לטוב וגם לטוב מאוד.

הצטרפי למועדון

הירשמי לניוזלטר והמשיכי להתעדכן בהטבות השוות שלנו

הצטרפי למועדון הלקוחות שלנו
וקבלי 5% הנחה לקנייה הבאה שלך